Chceš byť naživo pri odovzdávaní cien SOWA ? Kúp si lístok.
Predaj lístkov

Pravidlá súťaže

Anketa SOWA Social Awards Slovakia je anketa, v ktorej fanúšikovia raz ročne hlasujú o najobľúbenejších osobnostiach sociálnych sietí.

 

Organizátorom, vyhlasovateľom a držiteľom licencie ankety Social Awards Slovakia je FAKT MEDIA, s.r.o.

 

Hlavným mediálnym partnerom je TV JOJ, Startitup, Plus JEDEN DEŇ, vyhlasovateľom ankety je magazín EMMA.

 

Vysielateľom galavečera, na ktorom sú vyhlasované výsledky Social Awards Slovakia je televízia TV JOJ

 

  1. Cieľom ankety SOWA Social Awards Slovakia je prostredníctvom hlasovania ľudí a odbornej poroty ohodnotiť osobnosti sociálnych sietí na Slovensku. Kritéria ankety sú zobrazené nižšie v časti metodika výberu. Odborným garantom ankety je agentúra Data on Steroids.

 

  1. Cenou pre víťaza každej z kategórii je soška

 

  1. V prípade rovnosti hlasov vo finále, ocenenie získajú všetci influenceri, či vlogeri s rovnakým počtom hlasov.

 

 

Online hlasovanie

 

Do hlasovania sa môžu fanúšikovia zapojiť prostredníctvom online formulára na stránke www.socialawardslovakia.sk. Podmienkou pre úspešné hlasovanie a následné zaradenie do žrebovania o hodnotné ceny je správne vyplnený anketový hlasovací formulár a poskytnutím súhlasu na spracovanie osobných údajov. Hlasovať musia fanúšikovia v každej z vybraných kategórii.

 

FAKT MEDIA, s.r.o. si vyhradzuje právo na zmeny v uvedenom zozname nominovaných osobností vo všetkých kategóriách 4. ročníka Social Awards Slovakia.

 

 

SMS hlasovanie 4. ročník

 

  1. kolo

 

Hlasovanie prebieha od 27.3.2023 do 16.4.2023. V každej z 13 kategórii sú nominované osobnosti sociálnych sietí podľa výberu a kritérií Odborného garanta ankety DATA ON STEROIDS. Z každej kategórie po prvom kole postúpi do 2. kola prvých 10 osobností s najvyšším počtom hlasov v každej kategórii.

 

  1. kolo

 

Hlasovanie prebieha od 17.4.2023 do 10.5.2023 prostredníctvom stránky www.socialawardslovakia.sk rovnako ako v prvom kole. Výber osobností pre hlasujúcich je 10 v každej kategórii.

 

Finále

 

Najúspešnejší traja influenceri (najvyšší počet hlasov v 2. kole podľa poradia na prvých 3 pozíciách) budú zverejnení počas slávnostného galavečera 3. júna 2023 o 20:30 hod. na TV JOJ.

 

Na finálovom galavečere zároveň odborná porota, udelí špeciálnu cenu pre influencera, stránku, či vlogera, podľa ich odborného posúdenia a následného výberu s celospoločenským prínosom za uplynulý rok.

 

Porota

 

Zloženie odbornej poroty bude z členov digitálnej agentúry, PR agentúry, reklamnej agentúry a partnerov projektu SOWA Social Awards Slovakia. Organizátor ankety do výberu ceny poroty nezasahuje a jej udelenie je plne v kompetencii tejto poroty.

 

Ceny

 

Hlavnou cenou večera pre hlasujúcich je plavba od spoločnosti Costa Cruises.

Generálni partneriHlavní partneriS podporouPartneriVyhlasovateľ anketyHlavní mediálni partneriMediálni partneriPartner eventuGarant anketyS vplyvom prichádza
zodpovednosť
FAKT MEDIA, s.r.o.
Karpatské námestie 10/A/7770
831 06 Bratislava

IČO: 52215342
DIČ: 2120998462
IČ DPH: SK2120998462
2023 © FAKT MEDIA, s.r.o.