Hlasovanie ukončené

PartneriGenerálny partner Proxenta


Slovenská investičná skupina Proxenta pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2009. Portfólio jej investičných projektov zahŕňa developerské projekty v Bratislave a v Nitre, pričom ťažisko týchto investičných aktivít smeruje do lukratívnych lokalít v samotných centrách týchto miest. Ďalšími projektmi v portfóliu Proxenty sú potravinárska výroba v Galante, projekty nájomného bývania realizované v spolupráci s komunálnymi partnermi a dlhodobé investície do perspektívnych nájomných realít. Súhrnná trhová hodnota projektov presahuje 280 miliónov eur. Aktuálne skupina realizuje rozšírenie svojich aktivít aj mimo Slovenska, respektíve mimo európsky kontinent. Na investičných aktivitách skupiny Proxenta majú možnosť podieľať sa aj retailoví investori, a to prodstredníctvom nákupu jej korporátnych zmeniek a dlhopisov s fixným výnosom od 6 do 7,25 % p. a., vyplácaným raz ročne, prípadne akcionárskym vstupom do niektorého z realizovaných projektov. Z tohto dôvodu do skupiny Proxenta patrí aj finančná inštitúcia Proxenta Finance, o. c. p., a. s., ktorá na základe licencie vydanej Národnou bankou Slovenska vykonáva činnosť obchodníka s cennými papiermi. Viac na www.proxenta.sk


Generálny partner Platon Finance


Platon Finance je spoločnosť, ktorej produkt Platon Life je miestom, kde sa prepája digitálny svet s realitou. Je to ekosystém, pomocou ktorého si rýchlo osvojíte používanie virtuálnych mien. Vďaka interaktívnej aplikácii môžte využívat výhody v rámci svojho každodenného života. Nakupovanie, obchodovanie, sledovanie noviniek- to všetko a mnoho ďalšieho Vám prináša aplikácia Platon Life. Svoje prostriedky máte pod plnou kontrolou a naviac plnohodnotne zaistené vďaka jedinečnému poisteniu proti krádeži či strate virtuálnej peňaženky.


Prečo to, čo robíme má zmysel?

Zvýšenie finančnej gramotnosti, náš ekosystém učí rovnako tak ľudí ako investovať, tak sa aj starať o svoje peniaze, snažíme sa vytvoriť našu vlastnú komunitu.


Výnimočný Platon Store

Je to store kde viete nakupovať vouchery od našich obchodných partnerov. Vďaka tomu, že je naša mena pohyblivá, vie zákazník získať takú zľavu akú vám nedokáže predajca v žiadnom prípade poskytnúť. Viac info na https://store.platonlife.com


Hlavný partner Unilabs Slovensko


Unilabs Slovensko, s. r. o. už od roku 1997 (ešte pod pôvodným názvom Alpha medical, s. r. o.) poskytuje služby laboratórnej diagnostiky a radí sa k jej popredným poskytovateľom na Slovensku. Spoločnosť počas svojej existencie rozšírila svoju expertízu okrem klinickej biochémie a mikrobiológie aj na lekársku genetiku, imunológiu a patológiu.

V roku 2017 sa stala súčasťou nadnárodnej skupiny Unilabs so sídlom vo Švajčiarsku, ktorá je jedným z európskych lídrov v laboratórnej diagnostike a medicínskych zobrazovacích technológiách. Unilabs Slovensko ťaží z tohto spojenia najmä v oblasti know-how a možnosti získavania najmodernejšieho technického vybavenia a diagnostík.

Laboratóriá Unilabs Slovensko denne spracujú vyše 90-tisíc vzoriek od takmer 12 500 pacientov. Spoločnosť Unilabs Slovensko je zmluvným partnerom všetkých 3 zdravotných poisťovní na Slovensku. Služby poskytuje 80 nemocniciam a poliklinikám a viac než 7 000 lekárom. Jej podiel na slovenskom trhu sa blíži k 40 %.
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Reklamní partneri
Mediálni partneri
Odborný garant ankety
Pravidlá
social@socialawardslovakia.sk
GDPR
Cookies
© copyright 2021